Selecteer uw land

Van toiletpapier tot toiletten

The Good Roll en LAUFEN Benelux bundelen krachten voor betere sanitairevoorzieningen in Ghana

LAUFEN Benelux kondigt met trots een samenwerking aan met The Good Roll Foundation van The Good Roll, een onderneming die zich richt op de productie van 100% Europees gerecycled en bamboe toiletpapier. Deze samenwerking zet zich in voor de missie van The Good Roll: veilige en schone toiletten voor iedereen, met een focus op Ghana, waar het bedrijf met 50% van haar nettowinst toiletten bouwt in gemeenschappen zonder adequate sanitaire voorzieningen via The Good Roll Foundation.

Gezamenlijke impact op een betere toekomst

De bijdrage van LAUFEN Benelux aan dit project is tweeledig. Ten eerste zal het bedrijf badkamerproducten doneren voor de sanitaireprojecten van The Good Roll Foundation in Ghana. Deze donaties zullen direct bijdragen aan het verbeteren van de hygiëne en leefomstandigheden in gemeenschappen die geen toegang hebben tot basisvoorzieningen. Het betreft onder andere toiletten, kranen en andere essentiële sanitaire producten die helpen bij het creëren van veilige en schone toiletten voor de lokale bevolking.

Een gezamenlijke missie voor duurzame ontwikkeling

Daarnaast wordt er waardevolle kennis en ervaring gedeeld, ontwikkeld door de We Are Water (WAW) Foundatione en initiatief van de Roca Group. Met meer dan tien jaar ervaring in het bevorderen van toegang tot schoon water en sanitaire voorzieningen, heeft WAW richtlijnen ontwikkeld met steun van de Verenigde Naties die gericht zijn op duurzame en lokale oplossingen. Deze richtlijnen helpen bij het implementeren van hygiënische en effectieve sanitaire voorzieningen in gebieden waar deze schaars zijn.

Deze samenwerking weerspiegelt de betrokkenheid van beide bedrijven bij de Sustainable Development Goals (SDG’s) van deVerenigde Naties, in het bijzonder SDG 6: schoon water en sanitairevoorzieningen voor iedereen.